Żerom wśród najlepszych
W dniu 16 czerwca o godzinie 9.00 w sali sesyjnej bielskiego ratusza odbyło się sportowe podsumowanie roku szkolnego 2025/2026. Zaproszenia na spotkanie otrzymało 6 najlepszych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W tym gronie znalazła się ekipa żeńska i męska naszej szkoły, ponieważ klasyfikacja prowadzona jest osobno. Warto podkreślić fakt, że tylko 3 bielskie szkoły uzyskały nagrody w obu grupach.

Ogromne gratulacje!!!
.gif)
