Bielsko-Biała miastem Europy; konkurs języka angielskiego

W dniu 16 czerwca bieżącego roku miało miejsce podsumowanie kolejnej edycji konkursów języka angielskiego, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Bielsko-Biała Miastem Europy”. Licealiści walczyli o zwycięstwo po raz czternasty, a uczniowie szkół podstawowych po raz dwunasty wzięli udział w konkursie organizowanym przez nauczycieli języka angielskiego III LO im. S. Żeromskiego. Uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom i poradzili sobie nie tylko z zadaniami sprawdzającymi znajomość języka angielskiego, ale wykazali się sporą wiedzą o naszym mieście.W ten sposób uczestnicy mogli wziąć symboliczny udział w obchodach 70 rocznicy połaczenia Bielska i Białej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy nauczycielom, którzy pomimo trudnych warunków spowodowanych pandemią przygotowali swoich uczniów do konkursu i zaangażowali się w przeprowadzenie zawodów pierwszego stopnia w swoich szkołach.

Do zobaczenia w przyszłym roku.