Sport 2009/2010

Miejska Licealiada w Lekkiej Atletyce

Bielsko-Biała 24.09.2009, stadion "Sprint"

Reprezentacja chłopców pod opieką p.G.Muszyńskiego wywalczyła III miejsce drużynowo.

Jabłoński Łukasz
Głąbek Michał
Machalica Dorian

Klęczek Szymon
Kocur Adam
Kowalczyk Dawid

skok w dal:
Kowalcze Mateusz
Augustyn Dawid
Machalica Dorian

kula:
Wojnarowski Bartosz
Kawalec Przemek
Adamczyk Dawid

1500m:
Pisarek Mateusz
Więcarek Szymon
Bielski Sławomir

Gratulujemy i życzymy dobrych startów w przyszłym roku.

Miejska Licealiada w Lekkiej Atletyce Bielsko-Biała

24 Wrzesień 2009

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt: I Miejsce sumą punktów 1085
Dziewczęta pod opieką p. Grażyny Filipiak wywalczyły awans do zawodów rejonowych.

Gratulujemy dobrego startu.

Maisner Marysia
Biela Weronika
Matusiak Kasia

Laszczak Sandra
Woźniakowska Paulina
Bosek Joanna

Bieg 800m:
Pinczer Estera
Wojciech Agnieszka
Jamka Marta

Skok w dal:
Klimczak Patrycja
Duda Magdalena
Wadoń Gabriela

Kula:
Dylińska Katarzyna
Moczek Katarzyna
Jamroźińska Gabrysia

W zawodach rejonowych dziewczęta wywalczyły I miejsce i awansowały do finału województwa śląskiego.
Finał ligi lekkoatletycznej odbywał się w Sosnowcu w dniach 6,X 2009. Drużyna dziewcząt zdobyła VII miejsce.

Skład drużyny:
100m, 400m: Biela Weronika, Meisner Maria, Woźniakowska Paulina, Laszczak Sandra
800m: Wojciech Agnieszka, Pinczer Estera
skok w dal: Klimczok Patrycja, Duda Magdalena
pchnięcie kulą: Kohut Karina, Dylińska Kasia
sztafeta 4x100m: Matusiak Katarzyna, Biesik Magdalena, Biela Weronika, Meisner Maria.

Gratulujemy bardzo dobrego startu.

Licealiada Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

Bielsko-Biała 28.09.2009

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt: I miejsce z wynikiem 19 minut i 38 sek.
Klasyfikacja drużynowa chłopców: III miejsce z wynikiem 35 minut i 48sek.

Dziewczęta pod opieką pani Grażyny Filipiak zdobyły awans do zawodów rejonowych w Zabrzegu gdzie wywalczyły II miejsce.

Skład drużyny: Wojciech Agnieszka, Pinczer Estera,Cichewicz Karolina, Laszczak Sandra, Meisner Maria, Woźnica Ewa.

Brawo dziewczyny!

Licealiada Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Bielsko- Biała 23.X.2009

W klasyfikacji indywidualnej uczennica Joanna Surma zdobyła III miejsce.
Drużynowo reprezentacja uplasowała się na IV miejscu.

Licealiada Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

Bielsko-Biała 2009

Reprezentacja chłopców pod opieką pani Anety Budki zdobyła III miejsce w mieście.

Skład drużyny: Skura Łukasz, Borowski Maciej, Wagner Iwo, Śpiewak Łukasz, Wójtowicz Maciej, Sak Kamil, Marek Kamil, Gucwa Przemysław, Wandzel Marcin, Cebrat Wojciech, Pisarek Jakub, Pieczarko Paweł.

Gratulujemy całej drużynie.

Reprezentacja dziewcząt zajeła II miejsce i tym samym tytuł wicemistrzyń miasta.

Skład drużyny: Krzyżanowska Izabela, Sikora Barbara, Biesok Kinga, Miśkowiec Magda, Jędrzejko Kinga, Jaworska Anna, Matusiak Katarzyna, Migdał Katarzyna, Woźnica Ewa, Adamiec Justyna.

Gratulujemy dobrego startu.

Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

Bielski-Biała 2009/2010

Szkolna reprezentacja dziewcząt i chłopców pod opieką pana G.Muszyńskiego i pani G.Filipiak zdobyła II miejsce i tytuł wicemistrzów miasta.

Skład drużyny chłopców: Bartosz Wojnarowski, Iwo Wagner, Łukasz Śpiewak, Tomasz Chrapusta, Dawid Augustyn ,Jakub Pisarek, Konrad Trojanowski, Dawid Sznajder, Mateusz Kotarbicki, Kamil Elhasan.

Skład drużyny dziewcząt: Miśkowiec Magdalena, Wardzała Sylwia, Rąba Karolina, Składnik Joanna, Pawlus Patrycja ,Kohut Karina, Pala Kinga.

Gratulujemy dobrego miejsca.

Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Bielsko-Biała 2009/2010

W rozgrywkach na szczeblu miejskim naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców i dziewcząt.
Drużyna męska pod opieką pana G.Muszyńskiego zdobyła III miejsce.
Tylko jednej bramki zabrakło do miejsca drugiego.

Skład drużyny: Jakub Dutka, Artur Kosonowski, Tomasz Chrapusta, Alfred Sosgórnik, Michał Kosiba, Arkadiusz Fijak, Krzysztof Janusz, Bartosz Wojnarowski, Iwo Wagner, Rafał Sablik, Paweł Bąk, Andrzej Polański, Paweł Szeląg, Mateusz Luks.

Mistrzostwa Miasta w Narciarstwie Alpejskim

9.03.2010 Szczyrk

Kolejny bardzo dobry start naszej reprezentacji i I miejsce drużynowo.
Patronat nad imprezą objeła Kronika Beskidzka.

Skład drużyny: Haratyk Sebastnian, Sosgórnik Alfred, Chrapusta Tomasz, Klęczek Szymon, Szamota Ewa, Jurzak Patrycja, Niewiadomy Weronika, Krywult Marta.

Opiekun drużyny pani Aneta Siatka.

W startach indywidualnych najlepszym zawodnikiem został nasz uczeń Alfred Sosgórnik.

Gratulujemy udanego startu.

Mistrzostwa Miasta w Pływaniu

14.04.2010 Bielsko-Biała

Kolejne zwycięstwo naszej reprezentacji w zawodach pływackich. Drużyna dziewcząt i chłopców pod opieką pani G.Filipiak i Anety Budki zdobyła I miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz I miejsce w sztafecie 4x50m.

Skład drużyny dziewcząt: Krywult Marta, Podkówka Klaudia, Habińska Agnieszka, Niewiadomy Weronika, Kutryba Natalia, Łobozek Karolina, Moczała Anna, Krzywoń Marta, Sapeta Malwina, Gałuszka Anna, Foltak-Mazurkiewicz Laura, Pisarek Gabrysia, Moczek Katarzyna.

Skład drużyny chłopców: Majnusz Maciej, Siadul Amadeusz, Siadul Krzysztof, Dobrzański Dawid, Klama Piotr, Kosiba Michał, Pisarek Jakub, Mrzygłód Jakub, Kocoń Łukasz, Grzesica Artur, Krzyżowski Adrian.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.