Sport 2017/2018

Liga lekkoatletyczna

Reprezentacja dziewcząt  brała udział w zawodach lekkoatletycznych w następujących konkurencjach :

100 m

Klaudia Mojżyszek- III miejsce indywidualnie

Karolina Kasznia

Marzena Orawczak.

Sztafeta 4 x100 m zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do udziału w zawodach wojewóddztwa śląskiego. Skład sztafety:

Karolina Stettner

Karolina Juzba

Alicja Turkowska

Agnieszka Szcześniak.

W zawodach na szczeblu miejskim nasza drużyna dziewcząt zajeła I miejsce natomiast w finale wojewódzkim IV miejsce. Indywidualnie start w finale wojewódzkim Karolina Stettner zakończyła na miejscu II oraz Klaudia Mojżyszek również na miejscu II. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom udanego startu.

Reprezentacja chłopców liga lekkoatletyczna:

100 m

Michał Szymański

Jakub Szkuta

Kacper Wójtowicz.

Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce drużynowo w eliminacjach na szczeblu miejskim.

Gratulujemy serdecznie wszystkim zawodnikom.

Biegi Przełajowe

Reprezentacja dziewcząt w składzie :

Maja Wojtylak

Anna Czader

Gacek Ewa

Martyna Dutka

Daria Schabikowska

Karolina Stettner

Iwona Janiga.

Dziewczęta w zawodach na szczeblu miejskim zajeły II miejsce i awansowały do 1/2 finału wojewódzkiego gdzie w tym samym składzie wywalczyły również II miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie:

Jakub Balicki

Jan Mrowiec

Paweł Wichary

Michał Pająk

Filip Wierzbinka

Dominik Has.

Drużyna chłopców zajęła II miejsce na zawodach szczebla miejskiego i awansowała do 1/2 finału wojewódzkiego i podobnie jak dziewczęta również zdobyła II miejsce. Gratulujemy wszystkim bardzo dobrego startu.

Licealiada Młodzieży Szkolnej - Tenis Stołowy

W zawodach szkolnego tenisa stołowego brało udział 18 zespołów dziewcząt i 21 drużyn męskich. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła drużynowo IV miejsce. Natomiast drużyna męska uplasowała się w tym roku w drugiej dziesiątce startujących.

Skład drużyny dziewcząt:

Ewa Krajewska

Julia Sobik

Żaneta Witas.

Bielska Liga Strzelecka

Od września rozgrywana jest liga strzelectwa sportowego, w której nasza reprezentacja szkolna  zdobywa jak co roku spore sukcesy. W Turnieju Mikołajkowym dziewczęta zdobyły IImiejsce w klasyfikacji drużynowej. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej II miejsce zajęła uczennica Aleksandra Bierska.

Skład drużyny:

Aleksandra Bierska

Anna Habura

Zuzanna Gawryś

Karolina Juzba.

Mistrzostwa Miasta Bielska- Białej w pływaniu dla szkół ponadgimnazjalnych.

W dniu 26.04.2018  reprezentacja szkoły dziewcząt i chłopców brała udział w zawodach pływackich. W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zdobyła III miejsce w mieście. W sztafecie pływackej 4x50 m drużyna dziewcząt wywalczyła I miejsce - skład sztafety

Maja Wojtylak

Weronika Kubas

Weronika Wiera

Julia Sajak.

Gratulujemy dziewczętom bardzo dobrego startu. Równie dobre starty zaprezentowały inne dziewczęta w następujących stylach:

Styl dowolny 50 m

Maja Wojtylak- II miejsce oraz rekord szkoły z czasem 30,41

Weronika Wiera- VIII miejsce

Weronika Kubas-IX miejsce

Klasyk 50 m

Julia Sajak - III miejsce

Ewa Merta VII miejsce

Grzbiet 50 m

Julia Miskiewicz - IV miejsce

Weronika Wiera - V miejsce

Weronika Kubas - VIII miejsce

Motyl 50 m

Julia Sajak

Oliwia Zamłyńska

Zmienny 100 m

Maja Wojtylak - II miejsce oraz rekord szkoły z czasem 01:19:66

Reprezentacja chłopców w sztafecie 4x50 zajęła IV miejsce.skład drużyny:

Szymon Wojtylak

Tymon Cieślar

Wojciech Paleczny

Filip Mrowiec.

Najlepszy start wsród drużyny męskiej należał do Szymona Wojtylaka w klasyku gdzie zajął IV miejsce w mieście. Gratulujemy wszystkim startującym.

Liga Lekkoatletyczna II rzut

W kolejnycm starcie na stadionie KS.Sprint nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców wywalczyła I miejsce drużynowo w składzie:

Dziewczęta-A. Turkowska, M.Dutka, M.Kajstura, P.Pryszcz, M.Jakubiec,D.Schabikowska,K.Urbaniak, K.Stettner,I.Janiga, K.Mojżyszek,K.Kasznia, M.Orawczak oraz sztafeta 4x100m w składzie- Wiktoria Rebajn, Martyna Dutka, Alicja Turkowska, Aleksandra Jakubiec.

Skład drużyny męskiej:

K.Wójtowicz, M.szymanski, J.Baścik, P.Wichary,M.Pająk,F.Wierzbinka, D.Mas,J.Konior,D.Mościcki, J.Szkuta,T.Cieślar,K.Szalbot,R.Stasica.

Sztafeta 4x100 m

Kacper Wójtowicz, Michał Szymański,Jakub Szkuta,Dariusz Mościcki.

Gratulujemy całej reprezentacji bardzo dobrego startu. Opiekunowie G.Muszyński i A.Budka.