Solidarni z Ukrainą

Rosyjska agresja na Ukrainę trwa już zdecydowanie za długo. Jej nieludzki wymiar jest bezprecedensowy, cierpienie ludzi, którzy na to nie zasłużyli jest ogromne... Staramy się pomagać tak jak potrafimy i jesteśmy w stanie. Do tej pory zorganizowaliśmy między innymi:

• zbiórkę przyborów plastycznych dla dzieci,
  • zbiórkę placaków dla uczniów z uciekających z Ukrainy,
  • zbieranie obuwia i ubrań dla dzieci i dorosłych z Ukrainy,
  • kiermasz ciast,
  • dzień integracji z Ukrainą.

Nasi nauczyciele i uczniowie przyjmująpod swój dach uchodźców, a dzieci i młodzież przyjmujemy do grona uczniów. Nieustannie zbiearamy fundusze i dary na pomoc potrzebującym. Jedną z ważnych akcji, był niedawny kiermasz ciast i ciasteczek, z którego wszystkie środki zostały przekazane na pomoc cierpiącym z powodu wojny Ukrainkom i Ukraińcom. Kwota ponad 1600 złotych, którą wspólnie udało nam się zebrać, w całości trafiła na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej. Zbiórka zdecydowanie jest wielkim sukcesem i jesteśmy dumni, że możemy pomóc. Bardzo wszystkim dziękujemy za ogromne zaangażowanie. Będziemy pomagać dopóki będzie trzeba...