EUROWEEK - SZKOŁA LIDERÓW

EUROWEEK 4

EUROWEEK jest międzynarodowym programem, który ma na celu rozwój zdolności przywódczych, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych. Pomaga on budować pewność siebie, rozwija integrację wielokulturową i promuje naukę języków obcych.

Dlatego pomyślałyśmy, że to coś dla nas i od 17 do 21 października 2022 siedem uczennic naszej szkoły a mianowicie :Agnieszka , dwie Martyny z 2e, Emilia z 2c, Gosia z 2d , Ola i Zuzanna z 3b pod opieką Pani Magdaleny Piechy wzięło udział w warsztatach EUROWEEK w malowniczo położonym w Kotlinie Kłodzkiej Międzygórzu.

   Zajęcia w formie: interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych, prezentacji  i praktycznych ćwiczeń, prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z całego świata. W naszym ośrodku miałyśmy okazję spotkać młodych ludzi z: Gruzji, Azerbejdżanu, Albanii, Indonezji. Turcji, Ukrainy i Włoch. Dzień rozpoczynał się poranną porcją ćwiczeń energetyzujących, które dzięki przychylności aury mogły odbywać się na świeżym powietrzu. Potem niekończące się serie warsztatów i zajęć w grupach, w czasie których poznawaliśmy się nawzajem, debatowaliśmy na rozmaite tematy, przygotowywaliśmy występy artystyczne. Każdy mógł być: aktorem, piosenkarzem, modelką , czy prezenterem telewizyjnym.

EUROWEEK 2EUROWEEK 6

EUROWEEK 3

Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy świetnie się bawiliśmy. To był fantastycznie spędzony czas w gronie wolontariuszy oraz uczniów z liceów ogólnokształcących z Bydgoszczy i Kołobrzegu. Wszystko to w przepięknej okolicy, o czym naocznie przekonali się wszyscy uczestnicy Euroweeku, odwiedzając Wodospad Wilczki i Sanktuarium Maria Śnieżna.

EUROWEEK 5

Liczymy na wyjazdy w kolejnych latach.