EUROWEEK 2023

EUROWEEK 2023

W dniach od 6 do 10 listopada dziesięciu uczniów naszej szkoły miało okazję uczestniczyć w międzynarodowym programie Euroweek – Szkoła Liderów, mającym na celu szlifowanie umiejętności językowych, poznanie nowych kultur i ćwiczenie pewności siebie. Agnieszka, Ewa, Matylda, Gosia, dwie Martyny oraz Robert z klasy 3e, Julia i Maja z 3d, a także Emilia z 3c pod opieką Pani Magdaleny Piechy spędzili 5 dni w malowniczo położonym Międzygórzu, uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez młodych wolontariuszy z państw takich jak Kolumbia, Polinezja Francuska, Turcja czy Włochy.

E17 E14

E4E3E13

Uczniowie mieli szansę nauczyć się narodowych tańców i wyrażeń z całego świata, a wieczorne występy pomogły im rozwinąć umiejętności pracy w grupie i działania pod presją czasu. Nauka angielskiego w praktyce połączona z pełną energii atmosferą stworzyły naprawdę niezapomniane przeżycia i wiele cennych wspomnień.

E6

Nie bez znaczenia była także integracja. Uczniowie pogłębili więzi między sobą, a także nawiązali przyjaźnie z rówieśnikami z Wrocławia i Bochni, razem z którymi uczestniczyli w warsztatach.

E1 E8

Uczestnicy warsztatów Euroweek skorzystali także z pięknej pogody, wybierając się na spacer w okolice zapierającego dech w piersiach wodospadu Wilczki ,w okoliczne góry i do Ogrodu Bajek położonego na zboczu Lesieńca.

E5 E12

Niestety, nadeszła godzina wyjazdu. Do zobaczenia za rok???

E10 E2